%d8%b3%d8%a7%d8%ac

به گزارش ورزشی ساج اسپرت ، کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته نهم تا یازدهم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد.

هفنه نهم لیگ دسته سوم

جمعه ۱۲ / ۹ / ۹۵ ساعت ۱۴

آرامش طوس مشهد-انتظار بجنورد

سبحان دارو رشت-سرخ جامگان آریا

شهدای ماکران میانرود-کاوه شهرداری ورامین

شهید باقری اسلام آباد-فجر دهلران

پاراگ تهران-کاویان نقده

آلومینیوم آبسگون-آبیدر سنندج

شهدا شهباز سنندج-پریز درود

پیام جغادک بوشهر-ابوذر باشت

خانه هنرمندان-جهاد نصر سیرجان

بستنی اعتمادیان قائن-انصار بهاباد-

 

شنبه ۱۳ / ۹ / ۹۵  ساعت ۱۴

استقلال میانرود –شیرین فراز آق قلا

کشاورز لوسان-آرش ری

استقلال جوان خان ببین-پیروزی گرمسار

میرزا کوچک صومعه سرا-فاتحان پاس قم

عقاب تبریز-الماس فوم خلخال

پارسه شیراز –شهرداری بم

یاران حجازی-شهدا ساری

استقلال لموک قائمشهر-شمیران

شهرداری آستارا-عمران شهرداری ساری

فرید کرج –شهدای رزکان کرج

شاهین مهر تهران-ماهان تندیس تهران

بهره برداری مترو-رستگار دندی زنجان

 

یکشنبه ۱۴ / ۹ / ۹۵   ساعت ۱۴

استقلال شوشتر-نفتون مسجد سلیمان

پرسپولیس برازجان-پردیس خرم اباد

کیان بختیاری (زاگرس)-استقلال خرمشهر

ازنا جوان شازند –پرسپولیس شوش

آرمان صدرا شیراز-ستارگان بستانو بندرعباس

تندر نیک شهر-مس نوین کرمان

صفاهان اصفهان –قرمز پوشان کیش

 

هفته دهم لیگ دسته سوم 

پنجشنبه ۱۸ / ۹ /۹۵  ساعت ۱۴

انتظار بجنورد- استقلال جوان خان ببین 

کاوه شهرداری ورامین-شهرداری آستارا 

شهدای رزکان کرج- سبحان دارو رشت 

آبیدر  سنندج-شاهین مهر تهران

الماس فوم خلخال –پاراگ تهران

فجر دهلران-بهره بردرای مترو

نفتون مسجد سلیمان-شهدا شهباز شازند

پردیس خرم آباد-کیان بختیاری زاگرس

استقلال خرمشهر-پیام جغادک بوشهر

جهاد نصر سیرجان-تندر نیک شهر

شهرداری بم –خانه هنرمندان

فجر رفسنجان- بستنی اعتمادیان قائن 

استیل آدینه –کشاورز لوسان

شیرین فراز آق قالا-استقلال لموک قائمشهر

آرش ری –آرامش طوس مشهد

پیروزی گرمسار-استقلال میانرود

سرخ جامگان آریا-پدیده پارس اباد

 

جمعه ۱۹ / ۹ / ۹۵  ساعت ۱۴

شمیران-یاران حجازی

کاویان نقده-شهید باقری اسلام آباد

مهره گان دره شهر –عقاب تبریز

پریز درود –ازنا جوان شازند

پرسپولیس شوش-پرسپولیس برازجان

استقلال ملاثانی-استقلال شوشتر

مس نوین کرمان-صفاهان اصفهان

ستارگان بستانو بندرعباس-پارسه شیراز

انصار بهاباد –آرمان صدرا شیراز

آریا سپاهان تهران-فرید کرج

فاتحان پاس قم –شهدای ماکران میانرود

رستگار دندی قم –آلومینیوم آبسگون

هفته یازدهم لیگ دسته سوم 

سه شنبه ۲۳ / ۹ /۹۵  ساعت ۱۴

عمران شهرداری ساری –کاوه شهرداری ورامین

شهدای ماکران میانرود 

پارسه شیراز-انصار بهاباد

استقلال جوان خان ببین-آرش ری

 سبحان دارو رشت-آریا سپاهان تهران

پاراگ تهران-مهرگان دره شهر

بهره بردرای مترو-کاویان نقده

شهدا شهباز شازند-استقلال ملاثانی

خانه هنرمندان-ستارگان بستانو بندر عباس

آرامش طوس مشهد-استیل آدینه

استقلال میانرود-انظار بجنورد

پدیده پارس اباد-شهدای رزکان کرج

شهید باقری اسلام آباد-الماس فوم خلخال

 میرزا کوچک صومعه سرا –سرخ جامگان آریا

 

جهارشنبه ۲۴ / ۹ /۹۵  ساعت ۱۴

ابوذر باشت-استقلال خرمشهر

پیام جغادک بوشهر-پردیس خرم اباد

 ازنا جوان شازند-نفتون مسجد سلیمان

قرمزپوشان کیش-مس نوین کرمان
پرسپولیس برازجان-پریز درود

ماهان تندیس تهران  –آبیدر سنندج

یاران حجازی-شیرین فراز اق قلا

آلومینیوم آبسگون-فجر دهلران

شهدای ساری-شمیران
کیان بختیاری زاگرس-پرسپولیس شوش

 استقلال لموک قائمشهر-پیروزی گرمسار

شهرداری آستارا-فاحان پاس قم

تندر نیک شهر-شهرداری بم

صفاهان اصفهان-جهاد نصر سیرجان

آرمان صدرا شیراز-فجر رفسنجان

 

پنجشنبه ۲۵ / ۹ /۹۵  ساعت ۱۴

شاهین مهر تهران-رستگار دندی زنجان

* شایان ذکر است که نام تیم میزبان اول آمده است

 

 

#

اشتراک این خبر در :