سفر آزادکاران به تورنمنت پاریس به دلیلی که هنوز مشخص نیست لغو شد و فرنگی کاران نیز با اما و اگرهای فراوان و در دقیقه نود از سوی سفارت نوبت مصاحبه و اخذ ویزا گرفتند.


941901_486به گزارش ساچ اسپورت ، تورنمنت بین المللی کشتی پاریس در روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه در رشته‌های آزاد و فرنگی برگزار می شود، اما وضعیت کاروان اعزامی کشتی ایران به این رقابتها کمی مبهم و پیچیده شد.
بطوریکه ابتدا سفر آزادکاران به دلیلی که هنوز مشخص نیست لغو شد و فرنگی کاران نیز با اما و اگرهای فراوان و در دقیقه نود از سوی سفارت نوبت مصاحبه و اخذ ویزا گرفتند. ضمن اینکه ترکیب نفرات اعزامی تیم کشتی فرنگی نیز دستخوش تغییرات شد و برخی از نفرات از لیست مسافرت حذف شدند!
در حالی که هنوز مشخص نیست چرا سفارت فرانسه از صدور نوبت و ویزای سفر آزادکاران به پاریس خودداری کرده، ۶ فرنگی کار هم از لیست ۱۲ نفره اعزام خط خوردند که نکات مبهم این سفر پرماجرا بیشتر شود.
بدین ترتیب محسن حاجی‌پور  دروزن ۵۹ کیلوگرم، علی ارسلان در وزن ۶۶ کیلوگرم، رامین طاهری  در وزن ۸۰ کیلوگرم، حسین نوری در وزن ۸۵ کیلوگرم، علی‌اکبر حیدری  در وزن ۹۸ کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی  در وزن ۱۳۰ کیلوگرم، صبح فردا راهی سفارت فرانسه خواهند شد تا ویزای سفر و اعزام به تورنمنت پارس را دریافت کنند.
البته هنوز دلیل خط خوردن نام عظیم گرمسیری، سعید عبدولی، رسول گرمسیری،سامان عزیزی، علی‌اکبر حیدری و مصطفی صالحی‌زاده از لیست مسافران پاریس به رغم اعلام قبلی مبنی بر اعزامشان مشخص نشده است.

منبع: افکارنیوز

 

#

اشتراک این خبر در :