مدافع پرسپولیس به دلیل محرومیت نمی تواند تیمش را مقابل صبای قم همراهی کند.


seyed-jalalبه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری ساچ اسپورت ، سیدجلال حسینی مدافع موفق و تاثیرگذار پرسپولیس در رقابت های هفته ۱۸ لیگ برتر مقابل ماشین سازی کارت زرد دریافت کرد و به دلیل سه کارته شدن در لیگ برتر نمی تواند سرخپوشان را در هفته ۱۹ لیگ برتر مقابل صبای قم را همراهی کند.
حسینی از ابتدای فصل تاکنون به دلیل عملکرد مناسب خود به تشخیص سرمربی این تیم در تمامی دیدارهای پرسپولیس در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفته است و این محرویمت می تواند فرصت مناسبی برای این بازیکن باشد تا استراحت خوبی کند و برای دیدار حساس مقابل تراکتور به آمادگی لازم برسد.
برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان هم این محرومیت را فرصتی می داند که سیدجلال در آرامش کامل، چند روز و ۱ بازی رابه استراحت بپردازد وآماده ۳ بازی حساس مقابل تراکتورسازی، استقلال و سپاهان شود و بعد از آن هم لیگ قهرمانان آسیا آغاز خواهد شد.
با این وجود سرخپوشان معتقدند حسینی به موقع به قرعه محرومیت برخورد کرد. این احتمال هم وجود دارد که اتفاقات هفته قبل در جریان دیدار با گسترش فولاد که باعث شد تا کاپیتان سرخپوشان، با دست هایش اقدام به متشنج کردن جو استادیوم آزادی پس از دریافت کارت زرد از داور کند، به خاطر همین خستگی بود.

منبع: برنانیوز

 

#

اشتراک این خبر در :