آقا ما تازه دیشب تو یه برنامه متشخص ورزشی با محوریت فوتبال و فقط فوتبال به راز لباس های تیم های فوتبالمان پی بردیم.

راستیتش ما از رازهای ناگفته ومسائل پشت پرده فوتبال خبر نداریم چه برسه به لباساش. ظاهرا چند تا تیم بزرگ تهرانی و غیر تهرانی میرن با این شرکت ایتالیایی قرارداد میبندن واسه لباس، حالا چند نکته اینجا معلوم نیس وضعیتش: اول اینکه این شرکت دو ملیتیه یعنی ایتالیایی-ایرانی؛ که باز جای شکرش باقیه یه شرکت اونور آبی اومده ایران سرمایه گذاری کرده، حالا ظاهرا شریک ایرانیه یه پولتیک زده به رفیق ایتالیاییش و لباسا رو داره تو شیراز و تهران توی چندتا زیرزمین و یه سوله بزرگ! تولید میکنه،دوم اینکه بعد اینا رو طی قرارداد قالب کردن به این چندتا باشگاه مطرح فوتبالی و لیگ برتری. جالبه که لباسای تیم ها قرار شده رایگان بدن به باشگاه و در عوض باشگاه ها اعضا، کارمندان و هوداران خودشونو بفرستن که از اونجا خرید کنن، بخصوص باشگاه های صنعتی، پس عملا نباید پولی داده می شده، سوم اینکه ولی اشتباها یه قرارداد امضا شده بین این شرکت ایتالیایی-ایرانی با یه باشگاه تهرانی، حدود ۲۵۰ میلیون تومن ناقابل رد و بدل شده، از همشه قشنگتر اینکه این لباسا همش ۵۰ میلیون بیشتر نمی ارزه، شاید ۲۰۰ میلیون بقیه سهمه بیمه و مالیات و …. هست.

حالا این لباسای با کیفیت که تو زیرزمین چندتا فعال اقتصادی داره تولید میشه و به اسم برند ایتالیایی به زور تن فوتبالیستای داخلی و باشگاهی ما میشه که هیچ، بنده خدا اونقدر برش داشته کارش که دقیق ۳ روز قبل اتمام حکم رییس قبلی فدراسیون فوتبال، با ناز و اشوه فراوان میاد و لباسای تیم ملی رو با قراردادی معادل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومن، بله تومن، واسه سه سال امضا میکنه که با توجه به قیمت خودش توی سایت اگر هر لباسی ۱۷ یورو باشه و تیم ملی، کادر فنی و بازیکنا جمعا ۵۰ نفر باشن، که عمرا باشن، باید تا ۳ سال آینده روزی ۱۰ دست لباس بپوشن تا این مقدار تومن که لباس تهیه کردن رو بپوشن و همه رو استفاده کنن که فک نکنم وقت کنن بازکنان عزیز.

جالبه که این لباسا الان بیش از ۲۰ اشکال فاحش داره و لباس ۱۷ یورویی یعنی حدود ۷۰ هزار تومنی که به ۱۰ هزار تومن هم نمی ارزه به نزدیک ۱۰۰ یورو قالب کردن به فدراسیون که دوستان زحمت کشیدن و ۳ یورو تخفیف گرفتن و هر دست لباس افتاده ۹۷ یورو یعنی حدود ۳۹۰ هزار تومن.

ضمنا شرکت آدیداس و پوما که حرف اول رو در تولید البسه ورزشی در جهان میزنن خواستار قرار داد با تیم ملی اول فوتبال آسیا بودن، با قیمت پایین تر!!! از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومن که آقایون صلاح دیدن برسن سراغ یه گزینه دم دست تر و راحت تر که از دوستان هم هستن.

دوستان و خوانندگان عزیز مدیون هستین اگه فکر بدی به سرتون بزنه، دیگه اونا هم باید یه نونی بخورن دیگه.

ولی خدا وکیلی این پرده فوتبال چقد کلفته که مسائل پشت پرده هیچ وقت لو نمیره، والااااااااااااااااااااااااااااااااا

#

اشتراک این خبر در :