زهرا سروی در گفت‌وگویی اظهار داشت: شرایط اردو بسیار خوب است و با حمایت‌های همه جانبه مسئولان فدراسیون امکانات خوبی برای آماده‌سازی تیم مهیا شده است. هر درخواستی از رئیس فدراسیون داشتیم برآورده شده و امروز در کنار کادر فنی شاهد حضور پزشک، فیزوتراپ، روانشناس و ماساژور در کنار تیم هستیم. این امکانات به آماده‌سازی نماینده المپیکی‌مان کمک شایانی می‌کند.

وی ادامه داد: بعد از بازگشت کیمیا علیزاده از یونان برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی‌های احتمالی اعزام برون مرزی نخواهیم داشت و به دنبال آن هستیم تا در دو استان اردو بزنیم. یکی از آن استان‌ها به احتمال زیاد گیلان خواهد بود زیرا در رقابت‌های قهرمانی کشور حضور موفقیتی داشتند. خوشبختانه توسعه تکواندو در چند سال اخیر بسیار چشمگیر بوده و بیشتر استان‌ها در شرایط خوبی به سر‌می‌برند و تکواندوکاران خوبی نیز دارند.

نائب رئیس بانوان تکواندو خاطرنشان کرد: وضعیت کیمیا خوب است و به جز آسیب‌دیدگی خفیفی که از ناحیه دست دارد مشکل خاصی وجود ندارد. این آسیب‌دیدگی اصلا نگران کننده نیست. به هر صورت تمام تلاشمان این است که بهترین تدارک را برای علیزاده داشته باشیم تا در المپیک ریو بهترین نتیجه ممکن را بدست بیاوریم.

#

اشتراک این خبر در :